Profesionali burnos higiena


 

 • Ypač gera kaina -38-45eur. (pasiekiamas labai geras rezultatas) atlieka patyrusi burnos higienistė Raimonda Laucienė;
 • Maloni procedūra - ypatinga procedūros technika leidžia atsipalaidupti net labiausia jautrius pacientus!
 • Procedūros trukmė - 50 min. 
 • SOLO-PROFILAKTIKA - Pažangiausia pasaulyje, moksliniais tyrimais pagrįsta, dantų priežiūros programa;
 • Ilgaamžiai sveiki dantys - tapkite pirmieji, kuriems atskleisime šią ATEITIES PROFILAKTIKOS PASLAPTĮ ! 
 • Šviesesnė Šypsena - dantys tampa spindintys , švieseni,  pakanka 1-2 profesionalios burnos higienos per metus.     

 

 Burnos ertmės higiena-pagrindinis karieso ir periodonto ligų profilaktikos metodas

Paprasčiausios burnos higienos procedūros padeda išvengti dantų ėduonies, palaiko dantenas sveikas, o Jūs galite gerokai ilgiau džiaugtis savais dantimis. Tinkama higiena yra profilaktikos priemonė , o ne  gydymo būdas, būtent todėl atsakingai rūpintis burnos švara reikia pradėti, kol dar nėra jokių dantų ar dantenų pažeidimų. Profesionali burnos higiena taip pat dažnai pirmasis gydymo etapas prieš periodontines, chirurgines, terapines, dantų balinimo ar protezavimo procedūras.

Burnos higiena skirstoma į individualią (asmeninę) ir profesionalią. Profesionali burnos higiena - tai procedūros, atliekamos odontologo kabinete. Individuali burnos higiena yra viskas, ką kiekvienas žmogus atlieka namuose: dantų valymas, tarpdančių siūlo naudojims, burnos skalavimo skysčių naudojimas, išimamų protezų priežiūra ir kita.

Odontologijos klinikoje Amadenta  profesionali burnos higiena yra atliekama naudojant  pažangią šveicarišką technologiją - AIR-FlOW MASTER pasaulyje pirmasis podanteninis profilaktinis prietaisas .

Air-flow master  suderina dvi technologijas viename: AIR-FLOW naudojamas gerai pažįstama originali  Air-Polishing technolohija ir PERIO-FLOW technologija, kuri leidžia saugiai atlikti podanteninį gydymą.

Originalus  Air-Flow ir Piezon metodas - raktas į sėkmę  periodonto ligų profilaktikoje unikali  profesionali burnos higiena.

PRIVALUMAI:

ORIGINALUS AIR-FLOW metodas

 • Efektyvus poliravimas,patikimas, greitas ir efektyvus-be streso - komfortas pacientui (be instrumentų - be triukšmo)
 • Švelnus biokinetinės energijos pritaikymas - nepažeidžiamas epitelis ar jungiamasis audinys, nepašiurkštinama danties emalė

ORIGINALUS AIR-FLOW PERIO METODAS

 • Efektyviai pašalina bioapnašą iš giliausių periodontalinių kišenių, patikimas bakerijų sumažėjimas - apsaugo nuo dantų netekimo (periodontito) ar implantų praradimo (periimplantitų)
 • Unikali oro-miltelių mišinio turbulencija ir vandens srovės išplovimas dėl patentuoto Perio-Flow antgaliuko

 

Prieš Air-Flow procedūrą >>>>>>>>>>Po Air-Flow procedūros

 

 

 

 

 

 

Kodėl yra svarbu reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną?

 • Kad ir kaip stengiamės kruopščiai išvalyti dantis šepetėliu, idealiai to padaryti neįmanoma. Visuomet lieka apnašų ant tolimesnių galinių dantų, liežuviniuose paviršiuose ar dantų vagelėse, kurių nepasiekia dantų šepetėlio šereliai. Minkštos baltos dantų apnašos susiformuoja iš maisto likučių, seilių ir burnoje nuolat gyvenančių bakterijų, kurios savaime nėra pavojingos. Apnašoms ilgiau užsibūnant ant dantų paviršiaus, bakterijos  išskira toksinus, vykdo chemines reakcijas , kurių metu susidaro rūgštys, kurios silpnina danties emalį ir jis pradeda irti, vystosi kariesas.
 • Ant dantų paviršiaus ilgai užsilaikius minkštoms apnašoms , veikiant seilėms jos ilgainiui sukietėja ir virsta akmenimis. Tai tarsi kietas kalkių sluoksnis ant danties paviršiaus, kuris gali būti pašalinamas tik profesionalios burnos higienos metu - ultragarsinio skalerio pagalba ir naudojant specialius instrumentus. 

Kaip tai vyksta?

Specialistas įvertina paciento burnos ertmės būklę, paklausia apie namuose naudojamas priemones, paaiškina, kaip taisyklingai ir efektyviai valyti dantis, atsko į Jūsų klausimus ir duoda patarimų. 

Ultragarsinio skalerio pagalba ir instrumentais yra šalinami toksinai, mikroorganizmai, nuvalomos kietos ir minkštos dantų apnašos, esančios virš ir po dantenomis nuo visų dantų paviršių. 

Air-flow vienas iš naujausių dantų apnašo šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos, ar arbatos apnašoms bei dantims pašviesinti. Jis labai veiksmingas net ir sunkiai prieinamose vietose. Stipri oro,vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta stanmenai dantų paviršiui greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas. 

  Mūsų klinikoje dantų akmenų valymas atliekamas naudojant šveicarų firmos EMS PIEZON® MASTER 600 ultragarsinį skalerį, kuriame  aušinimui naudojamas ne paprastas vanduo, o specialūs antiseptiniai tirpalai ar jų mišinys, todėl dar efektyviau sustabdomas  bakterijų, sukeliančių periodonto ligas, dauginimasis. Taigi reguliariai atliekant procedūras efektyviai stabdomas periodontito  progresavimas. 
 
 Pašalinus apnašą ir konkrementus, dantys iš visų pusių nupoliruojami su specialiais šepetėliais, poliravimo pasta bei guminiais  diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašo ir akmenų kaupimuisi. 

 

 Esant dantenų uždegimui, skausmingoms dantenoms pažeisti audiniai pašalinami lazerio pagalba, tai minimalios invazijos ,  tausojantis sveikus audinius, saugus, labai efektyvus, o kartu ir paprastas gydymo metodas. Lazeris suteikia unikalių galimybių:  įmanoma  ne tik sustabdyti ligos progresavimą, bet ir pasiekti, kad atsinaujintų periodonto raištis, ištirpęs alveolės kaulas.

 Net ir sunkiausios periodontito formos pasaulyje jau yra gydomos per vieną apsilankymą. Nereikia jokių skausmo malšinamųjų nei per  procedūrą, nei po jos. Po gydymo pacientai nesiskundžia didesniu dantų jautrumu o tai yra vienas iš dagelio trūkumų taikant tradicinę  periodonto chirurgiją.

Klinikoje įdiegta progresyvi - efektyvi SOLO profilaktikos programa.

 

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu.