Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra vienas pažangiausių, veiksmingiausių dantų balinimo būdų. Lazerio monochrominės savybės ir specialios sudėties želė leidžia saugiai, greitai ir veiksmingai išbalinti dantis per vieną arba kelis apsilankymus. EPIC idealus dantų – balinimo sprendimas progresyviam ofisiniam dantų balinimui! 

Akcija!Tik dabar balinimas EPIC lazeriu už puse kainos  tik 300 EUR 159 EUR!

dantų balinimas lazeriu EpicNuo šiol mūsų klinikoje išsibalinti dantis galite moderniausiu lazeriu EPIC.
Tai naujausias ir pažangiausias Biolase kompanijos lazeris, 
šiuo metu esantis rinkoje. Ši kompanija jau 20 metų yra pirmaujanti lazerių gamintoja pasaulyje. Studijos įrodė, kad EPIC lazeriu galima nubalinti visus dantis, taikant ofisinį dantų balinimą vidutiniškai 4-6 atspalviais ir tik per 20 minučių, greičiau nei kitomis ofisinėmis dantų balinimo sistemomis. Ir tik su originaliu LaserGel20 dantų balinimo geliu, galima pasiekti norimą balinimo efektą, tuo pačiu apsaugant gilesnius danties audinius nuo stpraus lazerio spindulio.

Tai saugi, greita, neskausminga ir efektyvi procedūra užtrunkanti vos 20 minučių. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas balinimo priemones, nes nesukelia dantų jautrumo, rezultatai matomi iš karto ir išlieka labai ilgai, poveikis efektyvesnis, balinimo medžiagos nepatenka į organizmą. Taip maksimaliai sumažinama tikimybė pakenkti dantų audiniams, nes procedūros metu medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Moksliniais tyrimais pagrįsta jog balinant dantis šiuo metodu, nematoma danties emalio pakitimų net elektroniniu mikroskopu.

Prieš balinant dantis atliekama profesionali burnos higienos procedūra, o pacientui paaiškinami visi dantų balinimo privalumai ir trūkumai bei kokio režimo reikės laikytis po procedūros.

Pradinis rezultatas matomas iš karto, o galutinis – po 24 valandų, nes balinančios medžiagos veikia dar kurį laiką po procedūros. Savaitę ar ilgiau patariame nevalgyti ir negerti jokių dažančių produktų – kavos, arbatos, raudono vyno, ir kitų. Taip yra todėl, kad iškarto po balinimo dantų paviršius yra imlesnis įvairioms dažančioms medžiagoms.

Reikėtų nepamiršti, kad:

 • Plombos, vainikėliai, laminatės nebąla. Todėl po dantų balinimo gali tekti pakeisti ir senas priekinių dantų plombas bei vainikėlius. 
 • Negyvi dantys nebąla. Jų balinimui yra taikomas vidinis balinimas, kai dantis balinamas iš vidaus, o ne iš išorės.
 • Balinimas nerekomenduojamas esant labai intensyviam dantų kariesui arba itin jautriems dantims, nešiojant breketus, sergant periodontitu.

Dantų balinimo efektas visada būna individualus. Tai priklauso nuo danties struktūros, emalio storio, pigmento rūšies. 

Kabinete galima balinti ir pavienius negyvus dėl endodontinio gydymo spalvą pakeitusius dantis. Šiuo atveju patamsėjęs dantis preparuojamas ir į ertmę įdedama balinamosios medžiagos.  Dantis atbąla net vieno apsilankymo metu.

Procedūros aprašymai

 1. Naudojant VITA spalvų skalę, nustatoma dantų spalva.
 2. Uždedama dantenų apsauga.
 3. Dantys padengiami specialiu LaserGel20 geliu ir aktyvuojama lazerio šviesa 30 s, kartojant kas 30 sekundžių. Bendras lazerio šviesos poveikio laikas į dantį yra nuo vienos iki dviejų minučių (šviesesniems dantų atspalviams užtenka 1 minutės).
 4. Po antros lazerio šviesos aktyvacijos gelis 10min. paliekamas ant danties paviršiaus.
 5. Gelis nuplaunamas, nuimama dantenų apsauga.
 6. Venkite tamsaus dažančio maisto ir gėrimų 48 valandas po procedūros.
 • Rezultatas matomas vos po 20 min.
 • Balinimą atliekame pažangiausiu BIOLASE  EPIC lazeriu.

Kodėl verta rinktis mus? – patirtis balinant lazeriu daugiau kaip penkiolika metų!