Dantų balinimas ZOOM


Akcija! -  Itin gera kaina! 

Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema geriausias pasiūlymas, jei atrasit kur geriau mes sugražinsime skirtumą! 

Nepažeidžiamas dantų emalis - klinikoje naudojama moderni Philips Zoom sistema leidžia šviesinti dantis nepakenkiant dantų emaliui, kadangi atitinka ES keliamus reikalavimus ir turi tik 6% balinančio peroksido ( kai daugelis kitų sistemų  jo turi 27% ir daugiau).

Matomas rezultatas - Philips Zoom populiariausia ir viena iš efektyviausių balinimo sistemų Pasaulyje, leidžianti per vieną vizitą pasiekti matomą rezultatą - įsitikinkite patys!

Kodėl verta rinktis mus - turime didžiausią patirtį Lietuvoje, pirmieji pradėjome  dantis balinti Zoom sistema jau prieš 15metų!

Philips Zoom lempa labai nauja! Todėl efektyvumas pats didžiausias!

Dirbame tik su originalia Philips Zoom balinimo medžiaga!

Trumpas filmukas apie dantų balinimą ZOOM aparatu: https://www.youtube.com/watch?v=l0miMA5OHz4

 


Dantų balinimas Zoom!® - tai revoliucija dantų balinime! Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Labai greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni (net iki 8-ių atspalvių*). Zoom!® - idealus pasirinkimas užimtiems ir norintiems garantuoto efekto žmonėms. 

Būkite pasirengę Zoom! Zoom! balinimo procedūra labai paprasta. Ji prasideda trumpa Jūsų dantenų ir lūpų apsaugojimo procedūra. Tada specialistas

užteps ant Jūsų dantų specialų gelį, kuris yra aktyvuojamas specialiai šiai sistemai sukurtu švitintuvu. Tuomet dantys tampa ne mažiau kaip 6-iais atspalviais baltesni. Procedūros pabaigoje specialistas užteps dantis apsauginiu kremu su fluoru. Jūs būsite tiesiog nustebinti procedūros rezultatais. Dažniausiai keletą dienų po procedūros dantys dar daugiau išbala.

Kaip veikia Zoom?

Dantų balinimas - tai cheminis procesas, kurio metu oksidacijos reakcijoje naudojamas vandenilio peroksidas, kontaktuojant su dantimis skyla į vandenį ir deguonies jonus, ir labai aktyvius peroksido radikalus. Danties emalyje esančios pigmentinės chromoforų molekulės yra suskaidomos į mažesnes, šviesesnes daleles. Taigi balinimo metu danties emalis nepažeidžiamas.

 Zoom! šviesa aktyvuoja vandenilio peroksidą ir padeda jam įsiskverbti į danties paviršių. Tyrimais įrodyta, kad Zoom! lempos panaudojimas padidina Zoom! gelio efektyvumą 33% ir daugiau, pagerindamas rezultatą vidutiniškai aštuoniais atspalviais*.

Kiek laiko trunka Zoom?

 Visa procedūra trunka tik šiek tiek ilgiau nei valandą. Procedūra pradedama pasiruošimu, po kurio seka 45 min. trukmės balinimas. Procedūra užbaigiama penkias minutes trunkančiu dantų padengimu fluoridu. (Dantų valymas rekomenduojamas prieš pradedant Zoom! balinimo procedūrą.)

Ar yra koks nors šalutinis poveikis? 

Kai kuriems žmonėms procedūros metu padidėja jautrumas šalčiui. Šie simptomai išnyksta per 1-3 dienas baigus ar nutraukus balinimo procedūrą.

Ar galima tiketis ilgalaikio rezultato?

 Laikantis paprastų dantų priežiūros rekomendacijų po balinimo procedūros, Jūsų dantys visada išliks šviesesni nei buvo anksčiau. Jei norite, kad Jūsų dantys visada atrodytų nepriekaištingai, rekomenduojame juos valyti tarpdančių siūlu bei šepetėliu kartu su balinančia dantų pasta du kartus per dieną, taip pat retkarčiais naudoti Zoom! gelį, skirtą balinti namų sąlygomis. Tai profesionalūs produktai, sukurti specialiai tam, kad Jūsų dantys išliktų kiek įmanoma baltesni. Šias priemones galite įsigyti tik pas savo odontologą.

Klinikoje negyvo danties balinimas atliekamas tik po gydytojo endodontologo konsultacijos, danties įvertinimo ir, esant būtinybei, kanalų gydymo.

Vidinis danties šaknies  ir vainiko balinimas atliekamas pavienių negyvų dantų balinimui po endodontinio gydymo, kuomet į paruoštą ertmę įvedama balinimo medžiaga, balinant danties vainiką iš vidaus. kol bus pasiektas norimas rezultatas, balinamoji medžiaga gali būti keleta kartų keičiama.

 

Paciento dantys prieš balinimą   

Po procedūros

Dantų balinimas lazeiu