Estetinis dantų plombavimas


 • Ypač gera kaina! už aukščiausios kokybės kompozicines plombas 

Žmogaus šypsena daug apie jį pasako. Šilta šypsena ir draugiškas rankos paspaudimas visuomet buvo laikomi svarbiausiais sėkmės atributais, lydinčiais profesiniame kelyje. Nuostabi šypsena kartais lyg kibirkštis gali įžiebti svarbius tarpusavio santykius. 

Estetinis dantų plombavimas iš esmės pakeičia žmonių gyvenimus. Daugelis mūsų pacientų šypsosi žymiai dažniau. Geriausias estetinio gydymo rezultatas – tai komplimentai, kuriuos pacientai gauna iš aplinkinių ir padidėjęs pasitikėjimas savimi. Kelios paprastos procedūros duoda puikių rezultatų. Savo pacientus mes gydome tik taikydami naujausius ir moderniausius gydymo metodus. Rekomenduotinas estetinis plombavimas, jei dantys pažeisti ėduonies, nudilo, nuskilo, yra plombuoti senomis nekokybiškomis plombomis, jei dantys netaisyklingai sudygę dantų eilėje, jei reikia patobulinti dantų formą, dydį ir spalvą ar pašalinti per didelius tarpus tarp dantų.

Dantų plombavimui naudojami aukščiausius medžiagos kokybės standartus atitinkantys , šviesą atspindintys, aukščiausias estetines keramikos savybes atitinkantys nanohibridiniai kompozitai, pasižymintys natūraliu ilgaamžiškumu, aukščiausia estetika ir funkcionalumu, bei biomimetiniu suderinamumu su danties kietaisiais ir minkštaisiais audiniais. 

Dantų kramtomieji paviršiai ir kontaktai atkuriami  naudojant minimaliai invazyvias preparacijų technikas, pagal biomechaninius principus, siekiant, kad visa kramtymo sistema veiktų sklandžiai, be sutrikimų, kaip vieninga sistema.

Ypatigai svarbios optinės plombinių medžiagų savybės – fluorescuojančios ir opalescuojančios skirtingo skaidrumo laipsniu pasižyminčios charakteristikos, leidžia individualiai sukurti išorinius efektus, anatominius ypatumus, atkuriant pagal gamtos dėsnius sukurtą dantį.

Atstačius dantis šiomis plombinėmis medžagomis, restauracijos išlieka nepakitusios labai ilgai. Šios medžiagos yra kietesnės konsistencijos todėl prieš plombuojant jos pašildomos specialiu šildytumu. Taip plombinė medžiaga tampa minkštesnė ir lengviau modeliuojama, to pasekoje išgaunama nepriekaištinga kraštinė adaptacija prie danties audinių.

Naudojant kompozicine plombines medžiagas galima:

 • gydyti kariozinius pažeidimus;
 • keisti senas ir nebefunkcionales plombines restauracijas;
 • atstatyti nedidelius danties nuskilimus;
 • uždaryti tarpus tarp dantų;
 • atlikti priekinių dantų estetinį plombavimą.

Estetinio plombavimo pranašumai:

 • greitas rezultatas
 • tausoja dantis. Estetinis plombavimas atliekamas išsaugojant kuo daugiau danties audinių
 • neskausminga procedūra, o rezultatai – dažniausiai pranokstantys lūkesčius
 • ekonomiškas metodas, nes kainuoja pigiau nei protezavimas ar dantų tiesinimas breketais

Estetinio plombavimo ypatybės:

 • estetinis plombavimas atliekamas tausojant danties kietuosius audinius
 • estetinis plombavimas atliekams naudojant aukščiausias  estetinės kokybės standatus atitinkančios plombinės medžiagos, šviesą atspindinčius nano hibrido kompozitus, pasižymintys natūraliu ilgaamžiškumu, aukščiausia estetika ir funkcionalumu, bei biomimetiniu suderinamumu su danties kietaisiais ir minkštaisiais audiniais.
 • estetinis plombavimas atliekamas sluoksniavimo metodu imituojant natūralius danties sluoksnius atkuriant danties audinius pagal gamtos dėsnius sukurtą dantį.

Dirbame pagal aukščiausius standartus, su sertifikuotomis medžiagomis ir esame užtikrinti atliekamų paslaugų kokybe, todėl estetinėms restauracijoms yra taikoma 12 mėn. garantija!