Profesionali burnos higiena

Burnos ertmės higiena – pagrindinis karieso ir periodonto ligų profilaktikos metodas

Profesionali burnos higienos procedūra – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, padedančių apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pakitimų. Atliekant šią procedūrą bent 2 kartus per metus, ilgiau  išsaugomi ne tik sveiki, bet ir odontologinio gydymo metu pasiekti rezultatai. O svarbiausia tai, kad po burnos higienos procedūros dantys bus visapušiskai gražesni ir baltesni.

Profesionali burnos higienos procedūra atliekama odontologijos kabinete. Šios procedūros metu specialistas pašalina ne tik minkštas bei kietas apnašas, dantų akmenis, bet ir grąžina natūralų spindesį Jūsų dantims. Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą bei dantų jautrumą. Profesionali burnos higienos procedūra – prevencinė priemonė nuo dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų – gingivito ir periodontito.

 • Ypač gera kaina – (pasiekiamas labai geras rezultatas) atlieka patyrusi burnos higienistė;
 • Maloni procedūra – ypatinga procedūros technika leidžia atsipalaidupti net labiausia jautrius pacientus!
 • Procedūros trukmė – 50 min. 
 • SOLO-PROFILAKTIKA – Pažangiausia pasaulyje, moksliniais tyrimais pagrįsta, dantų priežiūros programa;
 • Ilgaamžiai sveiki dantys – tapkite pirmieji, kuriems atskleisime šią ATEITIES PROFILAKTIKOS PASLAPTĮ ! 
 • Šviesesnė Šypsena – dantys tampa spindintys , švieseni,  pakanka 1-2 profesionalios burnos higienos per metus.   

Burnos higiena skirstoma į individualią (asmeninę) ir profesionalią.

Individuali burnos higiena yra viskas, ką kiekvienas žmogus atlieka namuose: dantų valymas, tarpdančių siūlo naudojimas, tarpdančių valymas su tarpdančių šepetėliais, burnos skalavimo skysčių naudojimas, išimamų protezų priežiūra ir kita.

Odontologijos klinikoje Amadenta  profesionali burnos higiena yra atliekama naudojant  pažangią šveicarišką technologiją – AIR-FlOW MASTER pasaulyje pirmasis podanteninis profilaktinis prietaisas .

Air-flow master  suderina dvi technologijas viename: AIR-FLOW naudojamas gerai pažįstama originali  Air-Polishing technolohija ir PERIO-FLOW technologija, kuri leidžia saugiai atlikti podanteninį gydymą.

Originalus  Air-Flow ir Piezon metodas – raktas į sėkmę  periodonto ligų profilaktikoje unikali  profesionali burnos higiena. Privalumai:

Originalus AIR-FLOW metodas

 • Efektyvus poliravimas,patikimas, greitas ir efektyvus-be streso – komfortas pacientui (be instrumentų – be triukšmo)
 • Švelnus biokinetinės energijos pritaikymas – nepažeidžiamas epitelis ar jungiamasis audinys, nepašiurkštinama danties emalė

Oiriginalus AIR-FLOW Perio metodas

 • Efektyviai pašalina bioapnašą iš giliausių periodontalinių kišenių, patikimas bakerijų sumažėjimas – apsaugo nuo dantų netekimo (periodontito) ar implantų praradimo (periimplantitų)
 • Unikali oro-miltelių mišinio turbulencija ir vandens srovės išplovimas dėl patentuoto Perio-Flow antgaliuko

Kodėl yra svarbu reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną?

 • Kad ir kaip stengiamės kruopščiai išvalyti dantis šepetėliu, idealiai to padaryti neįmanoma. Visuomet lieka apnašų ant tolimesnių galinių dantų, liežuviniuose paviršiuose ar dantų vagelėse, kurių nepasiekia dantų šepetėlio šereliai. Minkštos baltos dantų apnašos susiformuoja iš maisto likučių, seilių ir burnoje nuolat gyvenančių bakterijų, kurios savaime nėra pavojingos. Apnašoms ilgiau užsibūnant ant dantų paviršiaus, bakterijos  išskira toksinus, vykdo chemines reakcijas , kurių metu susidaro rūgštys, kurios silpnina danties emalį ir jis pradeda irti, vystosi kariesas.
 • Ant dantų paviršiaus ilgai užsilaikius minkštoms apnašoms , veikiant seilėms jos ilgainiui sukietėja ir virsta akmenimis. Tai tarsi kietas kalkių sluoksnis ant danties paviršiaus, kuris gali būti pašalinamas tik profesionalios burnos higienos metu – ultragarsinio skalerio pagalba ir naudojant specialius instrumentus. 

Burnos higienos procedūros eiga

 • Pasitelkus vaizdines priemones pacientas supažindinamas su burnos ertmės būkle bei individualios ir profesionalios higienos reikmėmis.
 • Medicininiais instrumentais ir ultragarsiniu skaleriu, šalinamos tabako, arbatos ir kavos apnašos.
 • Smėliasrove „Air Flow”, naudojant perlų sodą, šalinamos tabako, arbatos ir kavos apnašos.
 • Dantys poliruojami tam, kad jų paviršius taptų lygus ir blizgus.
 • Užbaigus procedūrą, pacientas supažindinamas su asmens burnos higiena bei parenkamos individualios burnos priemonės: dantų šepetėlis, tarpdančių šepetėliai, dantų pasta, burnos skalavimo skystis, higieninis siūlas.

Esant dantenų uždegimui, skausmingoms dantenoms, pažeisti audiniai pašalinami lazerio pagalba, tai minimalios invazijos ,  tausojantis sveikus audinius, saugus, labai efektyvus, o kartu ir paprastas gydymo metodas. Lazeris suteikia unikalių galimybių:  įmanoma  ne tik sustabdyti ligos progresavimą, bet ir pasiekti, kad atsinaujintų periodonto raištis, ištirpęs alveolės kaulas.

Net ir sunkiausios periodontito formos pasaulyje jau yra gydomos per vieną apsilankymą. 

Klinikoje įdiegta progresyvi – efektyvi SOLO profilaktikos programa.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu.