Questions and Answers

Sveiki, norėčiau sužinoti, keik turi praeiti laiko po burnos higienos, norint balinti dantis? Ar jau galima sekančią dieną balinti ?

Visitor

Po burnos higienos procedūros dantis galime balinti jau sekančią dieną.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Sveiki, jus atliekata greita dantu tiesinima? six months smile?

Visitor

Mūsų klinikoje atliekamas six months smile.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Sveiki, norėčiau paklausti dėl protinių dantų šalinimo. Ar būtų galima po apžiūros tuo pačiu vizitu pašalinti visus protinius dantis, taikant sedacijos metoda? Ar būtini du vizitai? Kadangi gyvenu ne Lietuvoje ir esu ne iš Kauno, šia procedūra norėčiau atlikti greičiau. Taip pat kokia eiga sektu po procedūros, siūlai yra išimami ar tirpstantys? (jei išimami - po kiek laiko maždaug reikia išimti siūlus?) Ir kokia būtų apytiksliai kaina šalinant visus protinius dantis taikant sedacijos metodą? Ačiū už atsakymus.

Visitor

Sveiki, vieno vizito metu galime pašalinti visus protinius dantis, tačiau rekomenduojame šalinti vieno vizito metu vienoje pusėje esančius dantis, o kito apsilankymo metu - kitoje. Naudojami siūlai tirpstantys, kurių išimti nereikia, tačiau pašalinti galima po 2 savaičių. Protinio danties pašalinimo kaina 59-89 eur. Retinuoto (neišdygusio) danties operacinis traukimas 79-109 eur.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Laba diena,
Norėčiau paklausti, mano viršutinio žandikaulio priekiniai du dantys truputi užėję vienas ant kito, maždaug pusę cm. Ar Jūsų klinikoje ištiesintų dantis ir kiek maždaug tai kainuotų.
Dėkoju už atsakymą.

Visitor

Sveiki, tiksliai atsakyti į Jūsų klausimą galima tik konsultacijos metu, įvertinus gydymo galimybes. Maloniai prašome apsilankyti.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Laba diena, norėčiau išsibalinti dantis jūsų klinikoje, idomu ar reikia prieš dantų balinimą nusivalyti dantų apnašas?

Visitor

Laba. Prieš dantų balinimą būtina profesionali burnos ertmės higiena ir gydytojo odontologo konsultacija.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kuri dantų balinimo sistema saugesne ir mažiau kenksminga dantims, balinimas Zoom sistema ar balinimas lazeriu? Ačiū

Visitor

Laba diena, abi dantų balinimo sistemos yra saugios ir moksliniais tyrimais pagrįsti dantų balinimo metodai. Skiriasi medžiagos aktyvavimo šaltinis, vienu atveju lazerio šviesa, kurios bangu spektras yra 940 nm., kitu zoom lempa, kurios šviesos spektras yra 560 nm. Lazerio spindulys yra skvarbesnis, todėl pasiekiamas giluminis balinimo efektas. Konsultacijos metu kiekvienam pacientui patariame, iš savo patirties, kuris metodas Jūsų atveju galėtų būti efektyvesnis.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

laba diena noreciau paklausti pas mane istatyti trys keramikiniai dantys bet noreciau visu dantu balinima ka man tokiu atveju daryti?

Visitor

Laba diena. Labai svarbu suprasti, kad po dantų balinimo vainikelių spalva liks nepakitusi, todėl jei vainikėliai yra kiek šviesesni, tada atlikus dantų balinimą - jie visi atrodys gražiau, būtų puiku jei atvyktumėte konsultacijai prieš procedūrą!

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Laba diena,
metus rūkyti cigaretes, po trumpo laiko atsirado problemos su dantenomis, jos ėmė kraujuoti, o labiausiai tai pasireikždavo valantis dantis iš ryto. Šiuo metu kraujavimas liovėsi, bet vis dar su nerimu laukiu kas bus toliau. Aplamai, ar dantenų kraujavimo atsiradimui turi įtakos metimas rūkyti? Kokie būtų jūsų komentarai šiuo klausimu?

Visitor

Sveiki, rūkantiems žmonėms retai kada kraujuoja dantenos, nes nikotinas siaurina kraujagysles ir dantenos nekraujuoja, nors yra stiprus dantenų uždegimas. Patarimas apsilankyti pas burnos higienistą ar pas gydytoją periodontologą, kuris įvertinęs situaciją geriau atsakys i visus Jūsų klausimus!

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Kas kiek laiko reikia keisti laminantes?

Visitor

Laminačių ilgaamžiškumas priklauso nuo darbo atlikimo kokybės ir nuo paciento įpročių - dantų griežimo, buvimo sukandus dantis - tai gali pakenkti laminatėms, jos gali atskilti, nulūžti. Rekomenduojama pacientams apsilankyti pas savo odontologa, kuris galės po priklijavimo geriau atsakyti į visus klausimus dėl garantijų ir ilgalaikiškumo.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist

Sveiki darant higieną odontologė pasakė, kad mano dantų emalis labai trapus, t.y.reikalinga pasta su padidintu fluoru Todėl ateity reikės kažką daryti. Ar tokioje situacijoje apart danties estetinio plombavimo yra kitų būdų dantis kažkuom padengt?

Visitor

Sveiki, atsakyti į Jūsų klausimą nemačius Jūsų dantų nėra papasta, tačiau paminėtas dantų trapumas galėtų būti dantų nudilimas kandamojo kraštelio, kuris atsiranda netaisyklingo sąkandžio pasekoje, kada plombuojant krūminius dantis yra neteisingai atstatoma anatominė dantų forma, ko pasekoje pradeda trupėti priekinių dantų kandamieji paviršiai.

Simona Preišegalavičienė
Doctor odontologist