Apmokėjimai

Odontologijos klinika ”Amadenta” yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis Ligonių Kasomis, todėl už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas apmokės Jūsų teritorijos kasa.

  • 335.09 Eur. kompensuoja pensininkams ir asmenims pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais.
  • 1031.04 Eur kompensuojama vaikams iki 18 metų.
  • 1031.04Eur kompensuojama pensininkams ir asmenims pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4,5,6 dnatų srityje yra mažesnio nei 12mm. storio.

Asmuo, pageidaujantis gauti dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi kreiptis į pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros įstaigos ( toliau – PAASPį), prie kurios  yra prisirašęs, gydytoją odontologą. Asmuo gali kreiptis ir į kitos sveikatos priežiūros įstaigos, turinčios licenciją teikti odontologinės priežiūros paslaugas, gydytoją odontologą, bet tokiu atveju turės susimokėti už suteiktą konsultaciją. Gydytojas odontologas, nustatęs, kad asmuo atitinka indikacijas, pateikia asmeniui išvadą  medicininių dokumentų išraše (forma 027/a).

Asmuo, kuriam nustatytas dantų protezavimo reikalingumas, kreipiasi į PAASPĮ, prie kurios prisirašęs ir pateikia:

  • prašymą įrašyti į asmenų, kurie laukia dantų protezavimo, sąrašus;
  • asmens tapatybę patvirtinantę dokumentą;
  • dokumentą, įrodantįteisę gauti dantų protezavimo paslaugas;
  • gydytojo odontologo išvadą dėl dantų protezavimo reikalingumo (forma 027/a).

PAASPĮ asmenų prašymus registruoja ir pateikia teritorinei ligonių kasai (toliau-TLK).

TLK pagal prašymų užpildymo datą įtraukia į savivaldybės gyventojų laukiančiųjų dantų protezavimo paslaugų sąrašą.

Vaikams, įrašytiems į sąrašą, dantys protezuojami be eilės. Paprastai nuo datos, kada odontologo išvada apie dantų protezavimo reikiamumą pateikiama PASPĮ ( kurioje vaikas registruotas), iki pakvietimo protezuoti GAVIMO PRAEINA APIE 2 MĖN. – tiek laiko užtunka, kol PASPĮ pateika prašymus TLK o ši įrašo vaikus į sąrašus ir išsiunčia jiems kvietimus. Vaikams kompensuojama didesnė išlaidų suma yra iki 3560 litų, bet ne daugiau už faktine išlaidas. Dar svarbu žinoti, kad prašymas dėl dantų protezavimo PASPĮ turi būti parašytas, kol vaikui nesuėjo 18 metų. Pati protezavimo paslauga gali būti suteikta ir sulaukus 18 metų.

Atsiskaitymas

Mūsų klinikoje atsiskaityti galite litais arba eurais visą suma iš karto po atlikto darbo grynais pinigais arba, banko kortelėmis:

VISA;VISA Electron; VB Eurocard/Mastercard; VB Maestro; .

Gavėjas:  Simonos Preišegalavičienės IĮ

Įmonės kodas: 134164317

Banko kodas: AB SEB bankas 

Banko sąskaitos Nr.: Lt467044060005158215

Pervedant iš užsienio: SWIFT kodas   IBAN CBVI LT2X