Konsultacijos ir profilaktinė dantų apžiūra

Odontologijos klinika Amadenta teikia šias konsultacijas ir profilaktines apžiūras:

  •  Dantų gydymo ir estetinio plombavimo konsultacijas (iki 20 min);
  •  Dantų estetinio plombavimo ir protezavimo laminatėmis ar su Cerec sistema konsultacija (iki 1 val );
  •  Dantų protezavimo ir implantacijos konsultacija (iki 20 min);
  •  Profilaktinė apžiūra (iki 15 min);
  •  Dantų balinimo konsultacija (iki 10 min).

Dantų gydymo ir estetinio plombavimo konsultacijos metu pacientas informuojamas apie burnos ertmės pažeidimus, trūkumus ir pasekmes, pateikiamos gydymo rekomendacijos, sudaromas gydymo planas, kainos. Pacientas informuojamas apie endodontinio gydymo, dantų balinimo, dantų spalvos keitimo galimybes.

Dantų estetinio protezavimo laminatėmis konsultacijos metu pacientui  sudaromas detalus gydymo planas,paskaičiuojama  gydymo kaina. Įvertinama dantų būklė – būtinos rentgeno nuotraukos dantų pakitimų įvertinimui , atpilami diagnostiniai atspaudai ir gipsiniai modeliai, atliekamos veido, dantų, šypsenos foto nuotraukos, aptariama su pacientu spalvos, formos pakeitimus. 

Dantų protezavimo ir implantacijos konsultacijos metu pacientui sudaromas gydymo ir protezavimo planas, supažindinamas su esamais trūkumais, pakitimais, pažeidimais burnos ertmėje, pateikiamos rekomendacijos dėl dantų balinimo, periodontologinio gydymo, endodontinio gydymo,implantacijos, estetinio plombavimo suderinimo su protezavimo galimybėmis aptarimas. 

Profilaktinės apžiūros metu pacientas supažindinamas apie dantų ir burnos ertmės higieną, trūkumus, pažeidimus, plombų būklę, reikalingumą pergydyti, pateikiamos rekomendacijos dėl dantų balinimo, estetinės odontologijos, bei bendros odontologinės konsultacijos, bei pasūlome nuo ko pradėti gydymą. Profilaktinės apžiūros metu gydymo planas nesudaromas.