SOLO profilaktika

 

Kokią paslaptį žino Vakarų odontologai, suteikiantys 10 metų garantiją? Ką daryti, kad ir Jums dantų restauracija saugiai atlaikytų 10 metų?

Sprendimas – šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO.

Ši programa itin efektyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto – jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, per 4 mėn. – net 95-100%.

Jei Jums kraujuoja dantenos, skundžiatės dantų jautrumu ar nuolat sklinda blogas burnos kvapas, net neabejokite,- Jūs tiesiog netinkamai prižiūrite savo dantis. Tokiais atvejais yra siūloma kreiptis į profesionalų burnos higienistą, kuris ne tik pašalins dantų akmenis, bet ir papasakos, kaip išvengti kraujuojančių dantenų ar panašių problemų ateityje. Dantų akmenys susidaro, kuomet dauginasi bakterijos tarpdančiuose, jos išskiria  toksinus, kurie sukelia  dantenų uždegimą, dantys pasidaro jautūs,  dantenos kraujuoja.

Mūsų klinikoje atliekama „SOLO profilaktika” remiasi išsamiu vieno danties bei tarpdančių šepetėlių naudojimosi mokymu bei šių šepetėlių dydžių parinkimu. Kiekvieną dieną naudojant šias priemones ir teisingai išvalius visas bakterijas nuo dantų  bei tarpdančių, Jūs galite išsaugoti sveikus dantis, sulaukti žilos senatvės su nuosavais dantimis ir sutaupyti didžiules sumas pinigų, skirtų dantų taisymui! 

Kodėl genda dantys, nors Jūs ir valote juos kasdien dantų šepetėliu su dantų pasta, naudojate tarpdančių siūlą bei kitas profilaktikos priemones?

Priežastis yra nepašalintos bakterijos, kurios sukelia dantų ėduonį, bei parodontozę.

95% visų susirgimus sukeliančių bakterijų kaupiasi tarp dantų, o likusios – giliose dantų vagelėse.

Klasikiniu dantų šepetėliu šių vietų išvalyti neįmanoma. To pasekmė vis naujai atsirandantis ėduonis (kaulo tirpimas, besibaigiantis danties praradimu).

SOLO-STIX tarpdančių šepetėliais veiksmingai pašalinamos bakterijos.

Jei jūsų pagrindinis tikslas yra sveiki dantys –  tereikia juos prižiūrėti SOLO šepetėliu ir SOLO- STIX tarpdančių šepetėliais. Šių tarpdančių šepetėlių pagalba veiksmingai pašalinamos bakterijos. Taip užkertamas kelias 70% visų ėduonies ir 100% parodontozės atvejų. Solo šepetėlis išvalo lygiuosius dantų paviršius, nepalikdamoas valymosi defektų.

Ar valote visą batų eilę šepečiu? Ne! Tuomet kodėl visą dantų eilę valote šepetėliu?

SOLO dantų priežiūros koncepcija yra tokia logiška ir kiekvienam iškart suprantama, tačiau nei vienas negali išmokti pats. Tam reikalinga sertifikuotos SOLO profilaktikos specialisto pagalba.

Jūs galite išmokti prižiūrėti dantis:

  • Kad nesusidarytų naujų akmenų,
  • Kad neatsirastų naujų skylių,
  • Kad daugiau nekraujuotų dantenos,
  • Kad dantenos dantenos nustotų atsitraukinėti,
  • Kad dantys nebebūtų jautrūs karščiui ir šalčiui,
  • Kad nereikėtų daugiau prarasti dantų,
  • Kad nereikėtų daugiau nemalonių apsilankymų pas odontologą.

Apsilankykite AMADENTA odontologijos klinikoje Kaune – ir mes Jums  padėsime! Išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėlius, išmokinsime tasyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais!

Dantų profilaktikos ateitis – SOLO!