Dantenų stiprinimas

Pašalinus apnašą ir konkrementus, dantys iš visų pusių nupoliruojami su specialiais šepetėliais, poliravimo pasta bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašo ir akmenų kaupimuisi.

AIR FLOW„AIR-FLOW” vienas iš naujausių dantų apnašo šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašoms bei dantims pašviesinti. Jis labai veiksmingas net ir sunkiai prieinamose vietose. Stipri oro, vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai dantų paviršiui greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas.

Vos tik seilės apgaubia išdygusį dantį, prie jo paviršiaus adsorbuojasi plona, apie 1 mm amorfinė plėvelė. Ji vadinama pelikule, sudaryta iš seilių baltymų, fermentų, imunoglobulinų ir kitų organinių bei neorganinių seilių komponentų. Prie pelikulės tvirtinasi įvairios bakterijos ir sudaro dantų bioapnašą. Bioapnašo bakterijos gyvena simbiozėje, dauginasi ir išvysto apsaugą nuo aplinkos veiksnių, netgi nuo medicininių preparatų. Daugindamosis bakterijos skverbiasi gilyn į dantenų vagelę, žmogaus imuninė sistema yra bejėgė prieš bakterijas ir gindamasi nuo jų išskiria medžiagas tirpdančias nuosavą kaulą. Taip susiformuoja ertmės vadinamos „periodontinėmis kišenėmis”. Bioapnašo bakterijos taip pat būna ir periimplantito priežastimi, dėl kurio galimas implanto netekimas. Studijos rodo, kad bioapnašas padidina rizika susirgti Alzaimerio, širdies ligomis,kvėkapimo sutrikimai, diabetas ir kt.

sisteminės ligos

Naudojant AIR-FLOW® sistemą su specialiai jai skirtais milteliais AIR-FLOW® POWDER CLASSIC sunaikinamas bakterijų biofapnašas tiek virš dantenų, tiek po jomis, nepažeidžiant šaknies cemento. Taip užkertamas kelias tolesniam kaulo tirpimui ir mažinamas kaulinių kišenių gylis.

AIR-FLOW® milteliai neutralizuoja bakterijų išskiriamas rūgštis, kurios demineralizuoja danties audinius ir sukelia ėduonį.

AIR-FLOW® sistema naudojama reguliariai dantų implantų profilaktikai pašalinant 100% bioapnašo, nesukeliant jokių titano paviršiaus pokyčių.Užpatentuotu PERIO angaliuku ir nauju PERIO miltelių dėka leidžia pasiekti pačias giliausias dantenų kišenes, ko negalima padaryti su tradiciniais instrumentais. Periodontologinių kišenių valymas žymiai efektyvesnis ir komfortiskesnis pacientui.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu.

Mūsų ODONTOLOGIJOS  klinikoje  KAUNE naudojamas pirmas pasaulyje originalus AIR-FLOW MASTER PIEZON aparatas – raktas į sėkmę burnos ertmės profilaktikoje!